LT RU

Apie mus

 

Gerb. Klientai,

Reguodami į susidariusią situaciją dėl COVID-19 viruso ir karantino paskelbimo, nustatome sekančią tvarką:

 

  1. Laikinai stabdomas gyvas asmenų aptarnavimas. Visus užsakymus siųsti tik elektroniniu paštu arba pateikti telefonu, o ne atvykti su užsakymu ir pasiėmimu iš sandėlio. Visus užsakymus per 24-48 valandas paruošime atsiėmimui iš mūsų teritorijos lauke, nekontaktuojant su darbuotojais arba išsiųsime per kurjerius.
  2. Pageidaujantiems atsiimti prekes iš sandėlio bus paruoštas stalas, kad pasiimti prekes be kontakto. Užsakant prekes nurodyti, kokiu metu planuojamas pasiėmimas. Pageidautina žinoti bent valandą prieš.
  3. Dviems savaitėms visiškai atsisakome apmokėjimų grynaisiais. Prašome visus pirkinius apmokėti tik bankiniais pervedimais.
  4. Prašome jūsų dėl įvairių klausimų nevažiuoti iki ofiso, nes dalis darbuotojų dirbs nuotoliniu būdu, o visus klausimus derinti telefonu ar el.paštu.

 

 

Dėkojame už supratimą

        UAB "Furnika" kolektyvas

 
 
 
UAB „Furnika“ yra lenkų kompanijos TULPLAST, švedų kompanijos SUNDPLAST bei britų kompanijos Intelligent fixings Ltd. atstovas Baltijos valstybėms.
TULPLAST gamina ir tiekia įvairių dydžių ir formų plastikinius kamštelius, dangtelius ir atramas profiliuotiems vamzdžiams.
SUNDPLST gamina kamštelius specialios paskirties vamzdeliams, medicininę plastikinę tarą, plastikines rankenėles baldams, užsukamus dangtelius.
INTELLIGENT FIXINGS korpusinių baldų sujungimai greitam baldų surinkimui.
 
Siūlome tik kokybiškus plastikinius gaminius, kurie atitinka ISO 9001:2000 standartą. Kamšteliai naudojami metalinių konstrukcijų gamyboje, baldų gamyboje, aliuminio profiliams ir t.t.